Vítáme Vás na stránkách AMK-Autoškoly,Otrokovice.

Naučit se řídít motorové vozidlo: je celosvětovou životní dovedností.Profesionální výcvik řidiče v naší AMK-Autoškole je zaměřen k tomu,jak nejlépe přispět novým frekventantům,aby se naučili dokonalým řidičským návykům.

Naše AMK-Autoškola: si vybudovala dlouholetou praxí pověst seriozní firmy s profesionálním a vstřícným přístupem k uchazečům o řidičské oprávnění. Zajišťujeme vyuku a výcvik všech znalostí a dovedností, které jsou nutné pro získání řidičského oprávnění skupinyB a podskupiny B1.

Ve výcviku: se Vám budou věnovat učitelé s odpovědným a klidným přístupem ,jak k teoretické tak praktické části vyuky. Věříme, že i Vy oceníte naši úroveň vyuky a praktického výcviku.

Naším cílem je: Váš řidičský průkaz a Vaše trpělivost, k získání znalostí a dovedností na pozemních komunikacích. NEZAPOMEŇTE!! Získání řidičského oprávněni není jednoduchá a levná záležitost.Už z tohoto principu usilujeme o to,aby váš kurz byl efektní,bezbolestný a taktéž úspěšný.

..My Vám pomůžeme uchopit volant do vlastních rukou..

...AMK-Autoškola Vaší kapse vždy přístupná...

Teoretickou přípravu:budete absolvovat v moderně vybavené učebně AMK-Autoškoly.Při zahájení Vašeho kurzu si zde zapůjčíte veškeré učební pomůcky, (učebnice,skripta,CD,DVD a postupové testy). Teoretická vyuka zpravidla probíhá v odpoledních hodinách od 16.hod. (středa,čtvrtek případně lze dohodnout individuálně).

V naší AMK-Autoškole:budete absolvovat praktický výcvik na vozidlech Škoda Fabia a Fabia combi.Přičemž vozový park pravidelně inovujem. Samozřejmostí je i jízda na silnici pro motorová vozidla a dálnici.

..Hledáte Autoškolu..?

Pokud hledáte autoškolu:
a nemužete se rozhodnout.. tuto vřele doporučuji... Výcvik mi trval tak jak měl, jak mi bylo slibeno. Na hodinách jsme se vždy společně domluvili. Skvělí přístup.. Rada na ně budu vzpomínat!

Klady: naučil jsem se v celku dobře řídit v silničním provozu, maji velice přívětivé ceny. Jsou velmi přívětivý ohledně řešeni termínu jizd,... jezdí s fabií. Celkově vzato jsem byl nadmíru spokojený.

Plná verze